מחפשים כיור מטבח או כיור לאמבטיה? אל תסתכלו רחוק יותר מהכיורים של חברת אומגה סחר ועיצובים. כיורי אומגה מיוצרים מהחומרי הגלם איכותיים ביותר, כאן בישראל, בהתאמה אישית למידות הכיור הנדרשות.

חברת אומגה סחר ועיצובים היא חברה ישראלית המתמחה בייצור ושיווק כיורים למטבח, כיורי רחצה לחדרי אמבטיה ומשטחים יצוקים (דלפק וכיור אמבטיה ביחד) במגוון רב של עיצובים. הכיורים מיוצרים במפרטים קבועים להזמנה והתקנה מיידית, כאשר במקביל ניתן גם להזמין כיורים למטבח ולאמבטיה לפי מפרט אישי ישירות מהמפעל של חברת אומגה.

כיורי אומגה מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית למפעל כחול לבן

קטלוג המוצרים של חברת הכיורים אומגה מורכב מ-2 סדרות כיורי מטבח ואמבטיה עיקריות:

סדרת הכיורים אומגה טק

כיורים למטבח ולאמבטיה אשר מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת המבוססת על שימוש בחומרי גלם בטכנולוגיה שהחברה פיתחה אשר מאפשרים לייצר כיור מטבח או כיור אמבטיה מגרניט ללא כל שכבת ציפוי או צבע. עיבוד הכיור למקשה אחת מוביל לכיור בעל יכולת התנגדות לכתמים גבוהה יותר, עם מראה יוקרתי יותר, עם עמידות לחום ואפשרות לחידוש והברקה אחרי מספר שנים.

סדרת הכיורים אומגה סטון

כיורים למטבח ולחדר האמבטיה מסדרה זו מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית ומכילים כ-80% קוורץ (הידוע כחומר השני החזק בעולם) ו-20% פולילייט. כיורים למטבח ולאמבטיה מסדרה זו נהנים מהחוזק היוצא הדופן של חומר הקוורץ. החומר עמיד בצורה יוצאת מן הכלל לכימיקלים שונים, שינויי טמפרטורה, חומצות מזון ושריטות. במקביל לחוזק של הקוורץ, בעזרת הפולילייט הכיורים של סדרת אומגה סטון מוצעים בשלל עיצובים מרשימים של אבן טבעית.

כיורי אומגה יכולים להגיע ביחד עם משטח יצוק

אחת הסיבות הטובות ביותר לבחור בכיורים של חברת אומגה היא, שהחברה מעניקה פתרון עיצובי אסתטי לחדרי רחצה ומטבחים ביחד עם הכיורים שהיא משווקת. ניתן להזמין כיור של חברת אומגה ביחד עם משטחי שיש יצוק (מה שנקרא בשפה המקצועית solid surface). מדובר על משטחים שיצוקים כיחידה אחת של שיש, כיור וקנטים.

זהו הפתרון הטוב ביותר של כיור מטבח שטוח וכיור אמבטיה אינטגרלי הקיים בשוק היום. המשטחים היצוקים של חברת אומגה מצטיינים ברמת גימור גבוהה, בגמישות עיצוב החדר וביכולת להתאים את משטח היצוק למידות הנדרשות.

כיורי אומגה בהתאמה אישית בהתאם לדרישות עיצוב המטבח והאמבטיה

המפעל של חברת אומגה מייצר כיורים למטבחים ולחדרי אמבטיות בשיטה חדשנית וייחודית לייצור כיורים במידות שונות, בהתאם להזמנת הלקוח. חברת אומגה יודעת לתת מענה למידות האישיות הנדרשות על ידי הלקוח, בין אם מדובר בקניית כיור חדש או בין אם מדובר על החלפת כיור ישן.

צריכים כיור בהתאמה אישית? בחרו כיורי אומגה

כיורי אומגה מוענקים עם אחריות ל-12 שנה

הכיורים של חברת אומגה למטבח ולאמבטיה מיוצרים כחול לבן באיכות הטובה ביותר. כראיה לאיכות הכיורים הגבוהה של חברת אומגה, החברה מעניקה אחריות לתקופה של 12 שנים!

בהתאם לכתב האחריות של החברה המצוין באתר. חברת אומגה סחר ועיצובים בע"מ אחראית בזאת לאיכות הכיורים המיוצרים במפעל שלה בכפוף לתנאים הבאים:

האחריות הנה לתקופה של 12 שנים החל מתאריך הקנייה של הכיור, כאשר הכיור נרכש מסוכן מורשה של החברה וישנה חשבונית בידי הלקוח. האחריות הנה לתיקון פגמי ייצור. במידה ונמצא פגם בייצור, מתחייבת חברת אומגה לתקנו ו/או להחליף את המוצר לפי שיקול דעתה הבלעדי.

חשוב לציין שהאחריות אינה חלה בכל אחד מהמקרים הבאים: הפגם נגרם עקב שימוש או הרכבה שלא בהתאם להוראות חברת אומגה, הפגם נגרם משבר או מכה, הפגם נגרם מגורמים חיצוניים (שריפה, כוח עליון וכו'), המוצר תוקן ו/או טופל בידי אדם שלא הוסמך לכך על ידי חברת אומגה.