כאשר אתם לא יכולים לממן שיפוץ בקנה מידה גדול בכדי להרחיב את חדר האמבטיה אתם צריכים להשתמש במגוון טכניקות להשגת אשליה של חדר גדול יותר. ישנן כל כך הרבה דרכים שבעזרתן ניתן ליצור אשליה של חדר אמבטיה גדול, כאשר הראשונה שבהם היא התקנה של כיור תלוי לאמבטיה. אז למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום כיור אמבטיה תלוי מאומגה סחר.

זה אינו משנה אם מדובר על חדר אמבטיה ראשי או אם מדובר על חדר אמבטיה לאורחים, רוב בעלי הבתים רוצים שחדרי האמבטיה שלהם יראו גדולים ככל הניתן. זה בהחלט מובן בהתחשב בכך שחדרי אמבטיה גדולים נחשבים ליוקרתיים ונעימים יותר. במידה ואתם רוצים ליהנות יותר מהשימוש בחדר האמבטיה, אם אתם רוצים למכור בעתיד את הבית או אם אתם רוצים שהאורחים שלכם ייהנו יותר מהשימוש בחדר האמבטיה בבית, חובה לעצב את חדר האמבטיה בטכניקות היוצרות אשליה של מרחב גדול יותר.

הנה כמה רעיונות פשוטים ויעילים למקסום את שטח חדר האמבטיה ביחד עם התקנת כיור אמבטיה חדש:

התקנת כיור אמבטיה תלוי לקיר חוסך מקום רב בחדר האמבטיה

הדרך הטובה ביותר למקסם את השטח של חדר אמבטיה היא על ידי התקנת כיור אמבטיה תלוי. כיור מסוג זה נתלה ישירות על הקיר ללא בסיס המחובר לרצפה שתופס מקום. כך משאירים את השטח שמתחת לכיור חשוף, מה שיוצר אשליה של מרחב גדול יותר. כיור תלוי מתאים מאוד לחדרי אמבטיות קטנים שלא זקוקים לשטח אחסון רב עבור ציוד טואלטיקה. יתרון נוסף בבחירה של כיור תלוי לאמבטיה הוא המחיר הזול של סוג כיור זה ועלות ההתקנה הנמוכה שלו.

התקנת כיור אמבטיה לבן בשילוב עיצוב חדר אמבטיה בלבן

אם אתם רוצים ליצור אשליה של חדר אמבטיה גדול הרבה משטחו בפועל אז אתם חייבים להשתמש כמה שיותר בצבע הלבן. צבע לבן יוצר אשליה של מרחב גדול יותר ובמקביל מעניק לחדר האמבטיה עיצוב רגוע ויוקרתי שמקל על העין. אל תתביישו לכלול כמה שיותר מהצבע הלבן בחדר אמבטיה קטן: התקינו כיור אמבטיה לבן, הניחו אריחי רצפה לבנים, התקינו ארונות לבנים, השקיעו בסט מגבות לבנות וכו' בכדי להכניס כמה שיותר לבן בחדר האמבטיה. אל תדאגו יש מגוון רחב של כיור אמבטיה בהתקנה שטוחה וכיורי אמבטיה תלויים בעיצוב לבן.

אתם לא רוצים לעצב את חדר האמבטיה רק בלבן? אז לכל הפחות השתמשו בצבעים בהירים בלבד. צבעים כמו תכלת, שמנת, ירוק, כחול בהיר יעניקו את אותה אשליה של מרחב גדול כמעט באותה אפקטיביות של הצבע הלבן. עם זאת, בכל מקרה מומלץ להתקין כיור אמבטיה לבן, אמבטיה לבנה ואסלה לבנה כבסיס לעיצוב חדר האמבטיה בצבעים בהירים.

התקינו מראה גדולה מעל הכיור חדר האמבטיה

עוד דרך מצוינת ליצור אשליה של מרחב גדול יותר היא על ידי התקנת מראה גדולה מעל כיור האמבטיה. בחרו מראה גדולה יותר. מראה מקרינה חזרה יותר אור טבעי ומלאכותי לחדר האמבטיה, ההשתקפות דרכה יוצרת אשליה של מרחב גדול יותר בחדר האמבטיה והיא מעניקה תחושה של יוקרה לחדר האמבטיה. אתם בכל מקרה תדרשו להתקין מראה בחדר האמבטיה, אז דאגו שהיא תהיה מראה גדולה יותר ממה שתכננתם בהתחלה.

התקנת דלת מזכוכית למקלחון בחדר האמבטיה

אנחנו מניחים שאם יש לכם חדר אמבטיה קטן אתם כבר מודעים לכך שהברירה הטבעית שלהם היא לקנות כיור אמבטיה תלוי ולהתקין מקלחון במקום אמבטיה מלאה. בנוסף לבחירה בהתקנת מקלחון, מומלץ לרכוש ביחד עם מקלחון גם דלת זכוכית שקופה. דלת זכוכית שקופה לא שוברת את מראה חלל חדר האמבטיה מפתח הכניסה ובכך שומרת על נראות גודל חדר האמבטיה כפי שהוא בפועל. בנוסף לכך, דלת זכוכית מעניקה עיצוב מאוד אופנתי ומודרני לחדר אמבטיה.