מרבית העיצובים של מטבחים שעוצבו בשנתיים האחרונות כוללים כיור משטח אינטגרלי, מגמה שצפויה להמשיך ולגדול גם במהלך שנת 2018. זה אינו מפתיע בהתחשב בכך שהתקנת כיור מטבח במקשה אחת עם דלפק המטבח מעניק מראה מינימליסטי בעל פונקציונאליות נפלאה. גם אתם רוצים כיור מטבח אינטגרלי? בואו לגלות את שלושת הטרנדים החמים של השנה.

בתחום הכיורים למטבח שולט הכיור בהתקנה שטוחה. כיור מטבח זה מותקן על דלפק מטבח קיים, כאשר דפנות השוליים של הכיור מתלבשות על הדלפק עצמו. התקנה של כיור כזה היא בסיסית ביותר ומתאימה לכל מטבח שיש לו דלפק. רוב הכיורים הנמכרים למטבחים ולחדרי אמבטיה הם עיצוב כלשהו של כיור בהתקנה שטוחה.

אך החיסרון היחידי בסוג כזה של כיור הוא שהדפנות שוליים שלו, המקום שבו כיור המטבח פוגש את הדלפק, צוברים לכלוך ועובש. אם לא נזהרים לשמור על המקום נקי, וזה בהחלט אזור שמאוד קשה לנקות, כיור בהתקנה שטוחה יכול ליצור בעיה רצינית של היגיינה במטבח.

החדשות הטובות עבור אלו שרוצים להימנע ממצב שכזה היא שיש אפשרות אחרת – כיור משטח אינטגרלי שאין לו בכלל תפר עם דלפק המטבח מכיוון שהוא מגיע במקשה אחת עם הדלפק עצמו. משטחי מטבח עם כיור מיוצרים מכל מיני חומרים: נירוסטה, אבן, קוריאן, גרניט, שיש וכו'. אמנם, אף אחת האפשרויות הללו היא זולה במיוחד, אבל ההשקעה בכיור מטבח אינטגרלי מחזירה את עצמה בעיצוב מינימליסטי מרשים ופונקציונליות גבוהה בעבודה במטבח עם הכיור.

בהחלט שווה לשקול להתקין כיור מטבח אינטגרלי בעת עיצוב מטבח חדש או בעת חידוש מטבח ישן. ואם אתם כבר משוכנעים שאתם צריכים להתקין כיור משטח אינטגרלי במטבח, אז אנו רוצים לשתף אתכם במספר טרנדים שצפויות להיות פופולאריים ביותר במהלך שנת 2018.

כיור אינטגרלי עשוי גרניט

אין ספק שהטרנד המוביל בשנים האחרונות, וגם בשנת 2018, הוא התקנות של כיורים אינטגרליים למטבח מגרניט. גרניט הוא סלע טבעי אשר כבר שנים שולט בשוק הכיורים למטבחים, ועכשיו גם בתחום הכיורים במקשה אחת עם דלפק מטבח. אם אתם רוצים משהו חזק, עמיד ונראה טוב – אתם חייבים לבחור בכיור אינטגרלי עשוי גרניט.

ניתן להתקין כיורים למטבח במקשה אחת עם דלפק במגוון רחב של צבעים וגוונים, האבן הטבעית הזאת בעלת שלל צבעים וצורות, מבלי לחשוש משריטות או שבר בגלל העמידות החזקה של האבן.

כיור משטח אינטגרלי עם דפוסי עיצובים

בשנת 2018 בעלי בתים המעצבים מטבח מחפשים קצת יותר אופי במשטח דלפק המטבח שלהם. היום הרבה פחות קורץ לאנשים המשטחים בצבעים אחידים ומשעממים. יותר ויותר מעצבים מחליטים להתקין כיורים אינטגרליים בדפוסים צבעוניים כגון קווי צבע, צורות אסימטריות ועוד.

למרבה המזל, הטכנולוגיה המתקדמת של עיצוב כיורי מטבח אינטגרליים מעניקה למעצבים פתרונות יצירתיים להשגת דפוסים מעניינים. לדוגמה, ניתן לשייף גרניט כך שייווצרו קווי צבע שונים במשטח דלפק המטבח או לצבוע משטח קוריאן לפי דרישות עיצוב המטבח.

הכניסו קצת צבע ואישיות לעיצוב המטבח עם כיור משטח אינטגרלי בדפוס צבעוני מעניין.

כיורי מטבח אינטגרליים בצבעים בהירים למטבחים לבנים

מראה המטבח הלבן הוא עיצוב קלאסי שתמיד היה פופולארי, ותמיד יהיה, גם במהלך שנת 2018. בתוך תחום המטבחים הלבנים ניתן לזהות טרנד נפלא של שילוב כיורים אינטגרליים בצבעים בהירים המחליפים את דלפק השיש הלבן הרגיל בכדי להעניק עמידות טובה יותר במהלך השימוש במטבח.

רוצים מטבח לבן אבל גם רוצים כיור מטבח אינטגרלי? התקינו כיור אינטגרלי בצבעי בז' בהירים עשויים גרניט, שקלו להתקין כיור משטח אינטגרלי לבן מחומר קוריאן או כיור מטבח אינטגרלי מאבן טבעית לבנה.