חדר אמבטיה מודרני יכול להיות מרשים ויוקרתי, אך רק במידה וכול החלקים בעיצוב חדר האמבטיה, כמו למשל כיור אמבטיה, מתאימים אחד לשני. לכן, אתם צריכים לבחור נכונה כיור לאמבטיה בעיצוב מודרני.

פרויקט בניה או שיפוץ של חדר אמבטיה בסגנון מודרני יכול להיות מאוד מורכב, במיוחד אם אתם לא מעצבי פנים מקצועיים או בעלי מקצוע ששיפצו כמה וכמה פעמים את חדרי האמבטיה שלהם. כל הפרטים הקטנים צריכים לקבל דגש רב בכדי שכל חלק מחדר האמבטיה, החל מהכיור ועד לווילון האמבטיה, ישתלב בצורה מושלמת בעיצוב הכולל של חדר האמבטיה.

אחד מאותם חלקים שצריך לקבל דגש רב הוא כיור האמבטיה. אז אנו רוצים לשתף אתכם בכמה סודות עיצוביים להתאמה מושלמת של כיור לאמבטיה בעיצוב מודרני.

פונקציונליות ונוחות היא הדבר החשוב ביותר

סגנון עיצוב מודרני הוא סגנון עיצובי שלא רק מתמקד במראה חדר האמבטיה, אלא, פועל בכדי ליצור סביבה פונקציונלית לדיירים. לכן, כאשר בוחרים כיור אמבטיה לחדר אמבטיה שמעוצב בסגנון מודרני יש להתאים את הכיור לשימוש מקסימלי בהתאם לצרכים של הדיירים.

לדוגמה, אם מדובר על חדר אמבטיה שגם ילדים משתמשים בו אז הכיור יצטרך להיות מותקן יחסית נמוך לממוצע או להיות בדלפק הבנוי עם מדרגה שהילדים יוכלו לעלות ולהשתמש בכיור. לדוגמה כיורים מונחים לאמבטיה לא יתאימו מבחינה פונקציונלית במקרה הזה, למרות המראה המודרני שלהם, כך שמבחינה פונקציונלית דווקא כיור אמבטיה בהתקנה שטוחה יהיה יותר מתאים.

סדר ניקיון הוא המראה המודרני החדש

אחד הטריקים שמעצבים משתמשים בכדי ליצור אווירה מודרנית בחדר אמבטיה הוא לשמור על סדר וניקיון. לכן, עיצוב חדר האמבטיה והבחירה בכיור האמבטיה חייב להשתלב באווירת הסדר והניקיון הזאת. אתם יכולים למשל לדמיין את חדרי האמבטיה במלונות היוקרה ואיך בדרך כלל חדר האמבטיה כולו לבן, מאוד מסודר ונקי. חשבו על התחושה שתרגישו כאשר תיכנסו לחדר האמבטיה הנקי שלכם, האם לא תרגישו תחושה של מודרניות?!

דרכים לייצר אווירה מודרנית של סדר וניקיון בחדר האמבטיה היא בעזרת שימוש בצבעים מינימליסטיים כמו שחור ולבן, התקנת פתרונות אחסון נסתרים, שימוש בקווים ישרים ועוד. אז כאשר אתם בוחרים כיור לאמבטיה בעיצוב מודרני כדאי לכם לזכור את הטריקים הללו. אולי כיור אמבטיה לבן יתאים עם הדלפק שיש השחור או שאולי כדאי לבחור כיור אמבטיה מרובע בכדי לשמור על מוטיב הקווים הישרים של חדר האמבטיה.

חדר האמבטיה המודרני גדול ורחב

חדרי אמבטיה המעוצבים בסגנון המודרני הם לרוב חדרי אמבטיה גדולים בגלל שהעיצוב המודרני מתבטא יותר בחללים גדולים. המינימליסטיות של סגנון עיצוב זה מתעצמת בחללים גדולים, לכן למשל אפשר לראות מבנים מסחריים גדולים שמעוצבים בסגנון עיצוב מודרני.

אם אתם רוצים לעצב את חדר האמבטיה בסגנון מודרני אז אתם צריכים לעשות מאמצים לייצר אשליה של מרחב. דרכים מצוינות לעשות זאת היא על ידי הגברת התאורה בחדר האמבטיה, שימוש בצבעים בהירים ותכנון מתאר חכם. בכל הנוגע לבחירת כיור לאמבטיה בעיצוב מודרני יש שתי טריקים נפלאים. הראשון הוא התקנת כיור אמבטיה פינתי בכדי לנצל יותר את חלל האמצע בחדר, השני, הוא התקנה של כיור גרניט אינטגרלי שמשתלב במקשה אחת עם דלפק החדר ומאפשר מקסימום שטח דלפק.

עמידות עיצוב לאורך זמן

אחד העקרונות החשובים ביותר של סגנון העיצוב המודרני הוא ההשקעה בחומרי הגלם. בהמשך לרעיון הפונקציונליות ובמקביל לעיצוב מינימליסטי, חובה על המעצב המודרני להשקיע בחומרי הגלם לעמידות לאורך זמן.

כנגזר מכך, כיור לאמבטיה בעיצוב מודרני חייב להיות כיור איכותי המיוצר מחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן. זאת אומרת שכיור קוריאן, אשר עשוי מחומר זול יחסית, פחות מתאים לחדר אמבטיה מודרני כמו כיורים לאמבטיה המיוצרים מחומרים עמידים יותר כמו וגרניט ואבן שיש.