בחירה של כיור מטבח היא ללא ספק אחת ההחלטות החשובות ביותר בעיצוב מטבח. לפני שבוחרים סוג מסוים של כיור למטבח כדאי לדעת כמה שיותר על אותו סוג כיור למטבח. במידה ואתם שוקלים לקנות כיור כפול למטבח בהתקנה שטוחה, להלן כל מה שכדאי שתדעו לפני שאתם משלימים את הרכישה.

רוב האנשים לא חושבים על כיור למטבח עד ליום שבו הם מעצבים מטבח בפעם הראשונה. אבל חשוב לדעת שבחירה של כיור למטבח היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שאתם צריכים לעשות בעיצוב המטבח בפרט, ועיצוב הבית בכלל.

בעקבות כך, מומלץ לדעת כמה שיותר על סוג הכיור שאתם שוקלים להתקין במטבח. במידה ואתם שוקלים לרכוש כיור כפול למטבח בהתקנה שטוחה, הנה כמה דברים חשובים שרצוי שתדעו לפני שאתם עושים את ההזמנה מול משווק הכיורים:

1. כיור כפול למטבח בהתקנה שטוחה לא מתאים לכל מטבח

כיורי מטבח כפולים הם כיורים מאוד פופולאריים בקרב מעצבים של מטבחים גדולים. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין כיור כפול במטבח, גם במטבחים בגדלים בינונים ומטה.

אך חשוב להפנים שמאוד יכול להיות שאינכם יכולים להתקין כיור מטבח כפול בהתקנה שטוחה במטבח שלכם בגלל חוסר במקום בדלפק המטבח. חשוב להשוות את מידות הנפח האפשרי בדלפק המטבח לפני שמתחייבים על קניית כיור מטבח כפול כלשהו.

2. כיור מטבח כפול טוב לבשלנים

אתם אוהבים לבשל? משתמשים הרבה בכיור המטבח לבישול סירים גדולים? מבשלים מספר מנות במקביל לקראת ארוחת שישי? אז כיור כפול למטבח הוא בדיוק מה שאתם צריכים. כיור כפול נותן יותר אפשרויות למי שאוהב לבשל במטבח והופך את הבישול לקל יותר.

אך אם אינכם מבשלים בבית או מבשלים לעיתים רחוקות, אין צורך להשקיע כספים מיותרים בכיור כפול.

3. כיור כפול צריך להיות עמוק

עומק בכיור מטבח הוא משתנה חשוב מאוד. ככל שהכיור עמוק יותר כך יש יותר נפח לשימוש בכיור ויש פחות התזה של מים על דלפק המטבח. הרבה יצרנים של כיורים כפולים מצמצמים את עומק הכיור בכדי להציע חלופה זולה לכיור כפול – אל תוותרו על עומק הכיור במטבח.

4. כיורים כפולים מגיעים במגוון חומרים

כמו בבחירה של כיור מטבח יחיד, גם בכיורים כפולים יש לכם מגוון רחב של חומרים לבחור מהם, החל מכיור כפול גרניט ועד לכיור כפול משיש. כמובן שהחומר הפופולארי ביותר הוא גרניט מכיוון שהוא בעל עמידות גבוהה במיוחד.

כיורי אומגה מייצרים כיורי גרניט כחול לבן עם אחריות ל-12 שנה. אנו מזמינים אתכם לגלות כיורים כפולים למטבח חזקים ועמידים בקטלוג הכיורים שלנו.

5. קל להתבלבל בין חומרי גלם של כיורים כפולים

חשוב לשים לב ולוודא שאתם רוכשים כיור מהחומר גלם הרצוי. חומרי גלם מסוימים דומים מאוד אחד לשני ואתם בהחלט יכולים להתבלבל ולרכוש כיור מטבח כפול מהחומר הלא נכון. למשל הרבה מתבלבלים בין שיש אבן טבעית לגרניט. שימו לב.

6. כיור מטבח כפול בצבע לא טבעי יעלה יותר

חשוב לדעת שכיור כפול למטבח ששודרג ממראה אבן טבעי לצבע שונה ככל הנראה יעלה לכם הרבה יותר. בכדי לחסוך עלויות קניה של כיור כפול למטבח מומלץ להתאים את עיצוב המטבח לצבע הטבעי של הכיור ולא ההיפך.

7. לא כל היצרנים נותנים אחריות ארוכה

כיור מטבח יחיד או כפול צריך להחזיק לפחות 7 שנים בלי שחיקה רצינית. בעוד שמרבית היצרנים מעניקים התחייבויות של לפחות עד 7 שנים, ישנם מספר יצרני כיורים למטבח שנותנים אחריות קצרה יותר. מומלץ לרכוש מיצרן שנותן אחריות של לפחות 7 שנים. אנו בכיורי אומגה מעניקים אחריות ל-12 שנים.